Colgate - elmex - meridol

Interaktívny blog #Colgate Dialogue

Colgate spúšťa #ColgateDialogue – plne interaktívny blog pre dentálnych profesionálov naprieč Európou

Pridajte sa k dialógu s dentálnymi profesionálmi na www.colgatedialogue.com

Praha, November 2016 – Colgate ohlasuje spustenie #ColgateDialogue – nový blog pre dentálnych profeionálov naprieč Európou. #ColgateDialogue poskytne dentálnym profeionálom novú perspektívu na ich kariéry a na budúcnosť zubárstva diskusiou o novinkách z hranice zubárstva a o relevantných témach v zubnej ambulancii aj mimo nej.

Zámer spoločnosti Colgate je začať dialóg medzi dentálnymi profesionálmi naprieč Európou s reakciami, možnosťou doplnenia a diskusiou s novými témami, pohľadmi, záujmami, nápadmi a užitočnými radami pre dentálnych profesionálov doma aj v práci. Blog bude obsahovať nové pohľady na škálu tém, napríklad: vodcovstvo v zubnom lekárstve, propagácia zubného lekárstva pacientom, budovanie vašej praxe do profitujúceho biznisu, novinky vo výskume a vývoji a prehľad digitálnych vzdelávacích zdrojov spoločnosti Colgate.

Prvé články blogu pokrývajú témy o dosiahnutí úspechu ako zubný profesionál v sekcii Život v zubárstve, o kreatívnom rozmýšľaní o zubnom lekárstve v sekcii Inšpirácia, o činení dobra vďaka starostlivosti o ústa v sekcii Záleží nám na tom! A o udržaní sa na prelome noviniek a výskumu v zubnom lekárstve v sekcii EduForum.

Krátky, ostrý a relevantný, #ColgateDialogue blog bude informovať, zabávať a inšpirovať, pokrývajúc témy týkajúce sa všetkých, ktorí pracujú v zubnom lekárstve naprieč Európou.

Colgate žiada zubných profesionálov, aby sa pridali a podporili blog, aby sa mohol stať užitočným a zaujímavým pre ostatných v obore. Očakávame, že blog bude obsahovať množstvo obsahu a perspektív pridaného čitateľmi z predných línií zubného lekárstva.

Týždeň po týždni bude blog rásť a meniť sa na autentické spoločné vyjadrenie mladých dentálnych profesionálov. Vytvorí sa tak platforma pre aktívny dialóg a pre informovanú debatu v rámci celej Európy, rovnako ako jedinečný pohľad na svet zubného lekárstva.

Blog bude obsahovať hry, súťaže, dotazníky a stále diskusné miesta – a šance vyhrať ceny za skvelé písanie, fotografie či grafiku.

Prvý hlavný článok predstavuje a zverejňuje inovatívnu online konferenciu #ColgateTALKS, ktorá sa konala v sobotu 22. októbra 2016.

Colgate pozýva všetkých zubných profesionálov k zapojeniu sa do rozvoja platformy pridaním blogu do svojich záložiek a tvorbou dialógu bez hraníc od a pre novú generáciu.

Ďalšie informácie

   www.colgatedialogue.com